Особливості проведення синглетно — кисневої терапії в педіатрії.

30 марта 2016 - Администратор

                 В педіатричній практиці ефективність синглетно-кисневої терапії підтверджується багатьма дослідженнями та лікувальними закладами. Особливо вагомі результати отримані при лікуванні органів дихання, хронічних захворювань носоглотки, включаючи хронічні тонзиліти, гайморити, захворювання шлунково-кишкового тракті (диспепсії, дискінезії).

                Синглетно-киснева терапія також дає позитивні результати при глистних інвазіях, гострих респіраторних захворюваннях. Особливе значення синглетно-киснева терапія має в оздоровленні дітей, котра використовується з другими фізичними факторами (гідро лазерний душ, магнітолазерна терапія, аромотерапія), лікувальна фізкультура.

                 Як при лікуванні дорослих, СКТ в педіатрії може поєднуватися з іншими методами фізіотерапії та медикаментозним лікуванням. Дозування процедур СКТ залежить від віку дитини.

                  Якщо для дорослих оптимальна доза прийому СКТ — 200 мл., а тривалість 9-10 хв., то для дітей від 2 до 3 років — 30-35 мл., від 4 до 6 років — 50-55 мл. Курс лікування 10-15 процедур.