День Матері

15 мая 2017 - Администратор


     У нашім Раї,на землі,
     Нічого кращого немає,
     Як тая Мати молодая
     З своїм дитяточком малим...
                                   (Т Шевченко)
В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві й відзначають День Матері.
Напередодні  в дитячому садку діти також вшановували своїх Матерів, що подарували життя, за їхню любов, доброту, за недоспані ночі. Матерів - Берегинь роду людського.

СВЯТО МАТЕРІ – СВЯТО ЛЮБОВІ!

Травень – особливий місяць, бо святкуємо з любов’ю урочистий, світлий День Матері. Свято Матері завжди припадає на другу неділю травня, коли все цвіте, здається, ніби природа разом з нами це свято вітає. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не можна відвести очей. Це свято прийшло до нас із забуття, переживши нещадні заборони і повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю – рідну матір, матір – Україну та Матір Богиню.                                                                                                     І от воно знову відроджено. А разом з ним наші серця багатшають на світ, осяяний теплим і лагідним, як сонечко, словом Мама. Ми чекаємо травня, щоб віддати шану матері – берегині національних і людських ідеалів. Вишукуємо для неї небуденні звернення – матуся,нене, матінко – й не замислюємося, що могли б робити це частіше, бо ж лише любов перетворює будні на свято. Та чи знайдеться доволі слів, щоб оповісти про мамину мудрість, сердечність, самовідданість, роботящість, дбайливість, терплячість, щедрість, ніжність? Слова то знайдуться, але завжди їх буде замало й ніколи не буде доволі.

З пошани до матері починається Людина. Пам’ятаймо це, як хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виросли милосердними, чуйними людьми. Свічка палкого материного серця повсякчас освітлює їхню життєву дорогу,тож нехай і вдячність дітей матерям ніколи не буває запізною. З цією метою у ДНЗ «Росинка» у молодших та середніх групах відбулись музичні дійства під назвою «День Матері – Свято Матері – Свято Любові». Діти разом з вихователями вшанували рідних матусь, які знову завітали до дитячого садка. Музичні керівники та вихователі подбали про духовне, емоційне та естетичне збагачення дітей під час свята. Доказом цього було цікаве оформлення залу, українське вбрання дітей. Під час розповідання віршів, у таночках, іграх простежувалось невимушеність, безпосередність особистих проявів дітей. Спільне переживання святкової події було радісним і пізнавальним для дітей, давало відчуття вмілості кожній дитині, морально підносило її в прагненні зробити своїм виступом приємне рідній матусі. А на завершення свята малята дарували мамам власноруч виготовлені подарунки і найтепліші поцілунки.

Фото зі свят - в фотогалереї